Potřebujete poradit?

Petr Skoč

Petr Skoč Poptávky

M.: 734 102- 652
E.: info@etend.cz
Po–Pá: 7:00-16:00

Kontaktní formulář

Biometrická docházka ETEND

Jednoduché a spolehlivé řešení, které bude za vás evidovat pravdivou docházku vašich zaměstnanců, kterou nebude možné obejít, s jednoduchým výstupem pro mzdové účetnictví. Vše potřebné pro snadnou instalaci a provoz biometrické docházky ETEND naleznete v jednotném samoinstalačním balíčku EASYbox, který se skládá z biometrické docházkové čtečky E-3 a počítačového programu ETEND.

Pořiďte si nejlevnější biometrický docházkový systém, který vám ušetří čas a peníze při evidenci docházky zaměstnanců. Vždy přesně uvidíte, kdo a od kdy je právě v práci, a kdy přesně odešel. Na rozdíl od klasických docházkových systémů na čip a na karty, si vaši zaměstnanci nemůžou vlastní prst půjčovat, zapomínat jej doma či prst ztrácet. Přesvědčte se sami o výborném řešení elektronické evidence docházky zaměstnanců a vyzkoušejte si naši demoverzi zdarma.

ETEND Vám přinese:

 • Kontrolu pravdivé docházky zaměstnanců
  Vždy přesně uvidíte kdo a od kdy je právě v práci a kdy přesně odešel. Na rozdíl od klasických docházkových systémů na čip a na karty, si vaši zaměstnanci nemůžou vlastní prst půjčovat, zapomínat jej doma či prst ztrácet.
 • Úsporu mzdových nákladů a zvýšení produktivity zaměstnanců
  Vyhněte se častým podvodům při zapisováni časů příchodů/ odchodů zaměstnanců, krácením pracovní doby. Plaťte opravdu odpracovanou práci!
 • Úsporu času a jednoduché podklady pro mzdové účetnictví
  Konec složité evidence docházky zaměstnanců a složité počítání výkazů odpracované doby a nepřítomností z docházkových knih. V systému jsou pro Vás nachystány přehledné tiskové sestavy pro jednoduchý výstup do mzdového účetnictví a snadný export dat do běžných mzdových programů.
 • Konec nepraktického papírovaní
  Vyměňte docházkové knihy a píchačky za elektronický systém, který vám ušetři mnoho času při evidenci a zpracovávání docházky zaměstnanců.