Potřebujete poradit?

Petr Skoč

Petr Skoč Poptávky

M.: 734 102- 652
E.: info@etend.cz
Po–Pá: 7:00-16:00

Kontaktní formulář

Docházkový systém ETEND

Biometrický docházkový systém je komplexní profesionální řešení pro menší společnosti, které Vám umožní pohodlně sledovat a vyhodnocovat pravdivou docházku vašich zaměstnanců.

Docházkový systém se skládá z biometrické docházkové čtečky E-3 a počítačového programu ETEND, který data ze čtečky zpracovává.

Zaměstnanci se jednoduše při příchodu/ odchodu identifikují otiskem prstu u docházkové čtečky, čímž vytvoří záznam v systému docházky, který následně zpracuje počítačový program. Program Vám pak umožní neomezenou kontrolu nad aktuální přítomností vašich zaměstnanců a následné tvoření přehledných docházkových výkazů pro mzdy.

Vyzkoušejte si demoverzi docházkového programu ETEND a papírové docházkové knihy již budou u Vás minulostí.
 

Kompletní řešení docházkového systému ETEND

Vše potřebné pro snadnou instalaci a provoz docházkového systému ETEND naleznete v jednotném samoinstalačním balíčku EASYbox:

  • Nejmodernější biometrická docházková čtečka E-3 otisku prstů s integrovanou čtečkou čipových karet, s velkým barevným displejem a rychlou odezvou
  • Plná verze Programu ETEND Starter s doživotní licencí do 10 zaměstnanců pro 1 PC, s možností rozšíření na další 4 programové verze (až 100 zaměstnanců se síťovou verzí programu)
  • Uživatelská podpora přes online formulář PTEJTE SE zdarma
  • Český návod na instalaci a používání docházkového systému ETEND
  • Příslušenství: napájecí zdroj 230V 5V/2A, patch kabel UTP 2m, administrátorská karta, držák na zeď, šrouby, CD