Potřebujete poradit?

Petr Skoč

Petr Skoč Poptávky

M.: 734 102- 652
E.: info@etend.cz
Po–Pá: 7:00-16:00

Kontaktní formulář

Docházkový systém

Biometrický docházkový systém a docházkový terminál je komplexní profesionální řešení, které vám umožní pohodlně sledovat a vyhodnocovat pravdivou docházku vašich zaměstnanců.

Zaměstnanci se jednoduše při příchodu / odchodu identifikují otiskem prstu u docházkové čtečky, čímž vytvoří záznam v docházkovém systému, který následně zpracuje docházkový program. Program vám pak umožní neomezenou kontrolu nad aktuální přítomností vašich zaměstnanců a následné tvoření přehledných docházkových výkazů pro mzdy.

 

Identifikace otiskem prstu

Identifikace otiskem prstu

Biometrické systémy díky biometrii podávají přehled o pravdivé docházce zaměstnanců a minimalizujete tak jejich pozdní příchody a dřívější odchody.
 Identifikace zde probíhá přes otisk prstu, který si na rozdíl od klasických čipů a karet, nemůžou vaši zaměstnanci půjčovat, zapomínat prst doma, či jej ztrácet.

Více o docházkové čtečce

Snadná evidence docházky zaměstnanců

Snadná evidence pravdivé docházky zaměstnanců

Příjemné uživatelské prostředí programu docházkového systému Alveno na evidenci docházky s jednoduchým intuitivním ovládáním vám nabízí vše potřebné pro snadné zpracování výkazu docházky vašich zaměstnanců.

Více o docházkovém programu Alveno

Snadná instalace

Samotná instalace docházkového systému Alveno je natolik jednoduchá, že ji zvládne opravdu každý. V přiloženém návodu je krok za krokem popsána jak instalace docházkového programu Alveno, tak i samotné zprovoznění docházkové čtečky.