Docházkový systém ETEND

Biometrický docházkový systém a docházkový terminál je komplexní profesionální řešení, které vám umožní pohodlně sledovat a vyhodnocovat pravdivou docházku vašich zaměstnanců.

Zaměstnanci se jednoduše při příchodu / odchodu identifikují otiskem prstu u docházkové čtečky E-3, čímž vytvoří záznam v docházkovém systému, který následně zpracuje docházkový program ETEND. Program vám pak umožní neomezenou kontrolu nad aktuální přítomností vašich zaměstnanců a následné tvoření přehledných docházkových výkazů pro mzdy.

Balíček ETEND EASYbox

Vše potřebné pro snadnou instalaci a provoz docházkového systému ETEND naleznete v jednotném samoinstalačním balíčku EASYbox:

Biometrický docházkový systém ETEND
 
fingerfinger
Biometrická docházková
čtečka E-3
na otisky prstů a čipy,
s barevným displejem
Docházkový program
ETEND
s doživotní licencí,
v síťové verzi
Počet zaměstnanců až 300
Obsah balení český návod na instalaci
a používání docházkového systému ETEND,
napájecí zdroj 230V 5V/2A, patch kabel UTP 2m, administrátorská karta, CD, držák na zeď, vruty, hmoždinky
Dostupnost skladem
Záruka 24 měsíců
Identifikace otiskem prstu

Identifikace otiskem prstu

Biometrické systémy díky biometrii podávají přehled o pravdivé docházce zaměstnanců a minimalizujete tak jejich pozdní příchody a dřívější odchody.
 Identifikace zde probíhá přes otisk prstu, který si na rozdíl od klasických čipů a karet, nemůžou vaši zaměstnanci půjčovat, zapomínat prst doma, či jej ztrácet.

Více o docházkové čtečce E-3

Snadná evidence docházky zaměstnanců

Snadná evidence pravdivé docházky zaměstnanců

Příjemné uživatelské prostředí programu docházkového systému ETEND na evidenci docházky s jednoduchým intuitivním ovládáním vám nabízí vše potřebné pro snadné zpracování výkazu docházky vašich zaměstnanců.

Více o docházkovém programu ETEND

Snadná instalace

Samotná instalace docházkového systému ETEND je natolik jednoduchá, že ji zvládne opravdu každý. V přiloženém návodu je krok za krokem popsána jak instalace docházkového programu ETEND, tak i samotné zprovoznění docházkové čtečky.

Identifikátor na otisky prstů

Doplňky

Pro pohodlnější práci s docházkovým systémem ETEND vám nabízíme vhodné doplňky, jako je záložní zdroj či stolní identifikátor na otisky prstů.

Všechny doplňky