Potřebujete poradit?

Petr Skoč

Petr Skoč Poptávky

M.: 734 102- 652
E.: info@etend.cz
Po–Pá: 7:00-16:00

Kontaktní formulář

Často kladené dotazy

Všeobecné dotazy

Pro koho je docházkový systém určen?

Docházkový systém ETEND je určen pro firmy do 300 zaměstnanců. Díky nízkým pořizovacím nákladům si jej může pořídit i malá firma do 10 zaměstnanců.

Proč je biometrie výhodná?

Díky biometrii získáte přehled o pravdivé docházce zaměstnanců a minimalizujete tak jejich pozdní příchody a dřívější odchody. Identifikace zde probíhá přes otisk prstu, který si na rozdíl od klasických čipů a karet, nemůžou vaši zaměstnanci půjčovat, zapomínat prst doma, či jej ztrácet. Z biometrií tak vidíte skutečnou docházku svých zaměstnanců a šetříte své peníze i čas.

Poskytujete podporu? Jakou?

K docházkovému systému ETEND si můžete pořídit plnou podporu, která je poskytována formou Hot-linky a e-mailem. Telefonická podpora je poskytována v pracovní dny od 8:00 do 16:00.

Je možné si docházkový systém prohlédnout?

Pokud je sídlo vaší firmy v Brně či jeho nebližším okolí, je možné si domluvit obchodní prezentaci docházkového systému přímo u vás. V opačném případě vám nabídneme prezentaci docházkového systému přímo v sídle naší firmy. Náš vyškolený obchodní konzultant vám docházkový systém předvede a následně dle vašich požadavků navrhne nejvýhodnější řešení.

Program ETEND

Jakým způsobem funguje registrace?

Registrace docházkového programu ETEND probíhá přímo v programu, a to pomocí aktivačního formuláře. Na základě vyplněného formuláře vám pak budou zaslány kódy pro aktivaci programu.

Je k programu i uživatelská příručka?

Samotná instalace, nastavení a správa docházkového programu ETEND je tak jednoduchá, že ji zvládne opravdu každý. Navíc je k programu přiložená příručka, kde je krok za krokem vše a přehledně vysvětleno.

Zaměstnanec si špatně označí příchod / odchod. Je možné někde záznamy ručně opravit?

Ano, tyto údaje o docházce lze jednoduše opravit. Po stažení docházkových záznamů z docházkové čtečky můžete u jakéhokoli zaměstnance záznamy změnit, přidat i mazat. Skutečná docházka bude však vždy uchována k nahlédnutí.

Může si zaměstnanec kontrolovat počet odpracovaných hodin?

Je to možné, zakoupením docházkového systému ETEND získáte i síťovou licenci. Poté už jen stačí vytvořit zaměstnancům přístup do programu ETEND. Zaměstnanci si tak budou moci kontrolovat počet odpracovaných hodin a srovnávat je s měsíčním fondem.

Je možné v budoucnu rozšířit licenci docházkového programu?

Licenci docházkového programu ETEND lze kdykoli navýšit. Pro více informací prosím kontaktuje našeho obchodního konzultanta.

Biometrická docházková čtečka E-3

Je instalace docházkového systému obtížná?

V zakoupeném balíčku ETEND EASYbox najdete vše potřebné pro připevnění docházkové čtečky na zeď, k instalaci programu a zprovoznění celého docházkového systému. Samotná instalace je natolik jednoduchá, že ji zvládne každý sám.

Je snímání otisků prstů zaměstnanců spolehlivé?

Docházková čtečka E-3 obsahuje moderní optický senzor otisku prstu, který identifikuje zaměstnance s 100% přesností. Dokáže číst i mokré, mastné a znečistěné prsty. Je odolný proti poškrábání, nárazu a elektrostatickému výboji.

Umí docházková čtečka otevírat dveře?

Docházková čtečka E-3 neobsahuje spínací relé pro elektrické zámky, a proto dveře otevírat neumí.

Co se stane se záznamy z docházkové čtečky, když dojde k výpadku proudu?

Pokud dojde k výpadku proudu, docházkové záznamy zůstanou uloženy v paměti docházkové čtečky E-3 a nedojde k žádné ztrátě dat. Po obnovení elektrické energie lze docházkovou čtečku dále používat. Pokud potřebujete používat docházkovou čtečku i během výpadku elektřiny, nabízíme vám Záložní zdroj, který udrží docházkovou čtečku v provozu minimálně dalších 5 hodin i během výpadku elektrické energie.

Existuje i jiný způsob nahrávání otisků prstů zaměstnance do docházkového systému, než přes docházkovou čtečku?

Pokud nechcete s každým novým zaměstnancem chodit při registraci prstu do docházkového systému k docházkové čtečce, tak pro vás máme praktické řešení. Pomocí Stolní čtečky otisků prstů nahrajete otisky prstů zaměstnanců do docházkového systému z pohodlí vaší kanceláře.

Je možné mít více docházkových čteček?

Docházkový systém ETEND není omezen počtem docházkových čteček. Můžete využívat více docházkových čteček E-3 a všechny informace o docházce pak budete mít na jednom místě, v docházkovém programu ETEND.